НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Звернення громадян, ремонт житлового фонду та підтримка ЗСУ: Олександр Лобановський розповів про депутатську діяльність

Робота депутата на окрузі є надзвичайно відповідальною та багатогранною. Вона вимагає і компетентності у законодавчій сфері, і вміння ефективно комунікувати з громадою, вирішуючи нагальні проблеми. Депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Олександр Лобановський реалізовує важливі ініціативи, спрямовані на покращення умов життя мешканців Харкова.

За його словами, не припиняється робота із зверненнями громадян щодо питань ремонту житлового фонду.

«Напередодні осінньо-зимового періоду окрім центрального опалення та водопостачання одним із найважливіших питань залишається ремонт м'якої покрівлі в будинках», - зазначив Олександр Лобановський.

Так, за адресою бул. Жасминовий, 14 було виконано поточний ремонт м'якої покрівлі над четвертим під'їздом. Завдяки оперативній роботі підрядних організацій та взаємодії з мешканцями вдалося своєчасно усунути всі виявлені недоліки та забезпечити комфортні умови проживання в багатоквартирному будинку. Депутат особисто контролював хід робіт.

«Продовжуємо активно моніторити стан житлового фонду, своєчасно реагувати на всі звернення від громадян для того, щоб кожен харків՛янин міг почуватися затишно та безпечно у своєму будинку», - сказав Олександр Лобановський.
Крім того, депутат постійно допомагає 92-й окремій штурмовій бригаді ім. кошового отамана Івана Сірка. За активну громадську позицію, патріотизм та значний внесок у підтримку українських військових Олександр Лобановський був відзначений подякою від підписом полковника Павла Федосенка (він очолював бригаду з травня 2020 року до червня 2024 року).

«Надаєтья постійна підтримка бригаді, забезпечуємо бійців необхідними ресурсами. Вважаю це яскравим прикладом відданості та небайдужості до долі своєї країни та її захисників», - зауважив депутат міськради.