НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У місті Балаклія оновили меморіал

У Балаклії відремонтували пам’ятник героям Другої світової війни, розташований у парку Соцмістечка. Про це повідомили активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Роботи тривали трохи більше тижня. Фахівці оновили головну стелу, яка зроблена у формі відкритої книги. Потім нанесли нову фарбу. Також відремонтували та пофарбували таблички з іменами героїв, які загинули під час війни.

«Цей пам’ятник був у занедбаному стані. Зі стели відвалювалися частини штукатурки, фарба на табличках стала темною. Все відновили, і зараз пам’ятник має гідний вигляд. Дуже важливо зберігати пам'ять про героїв Другої світової війни», - зауважив представник «Блоку Кернеса – Успішних Харків» у місті Балаклія Андрій Сидоренко.

Після того, як основні ремонтні роботи були завершені, представники політсили провели біля монументу толоку. Вони прибрали будівельне сміття та впорядкувати територію навколо меморіалу.

Нагадаємо, активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» ініціювали проведення ремонту пам’ятника героям Другої світової війни, який розсипався на очах. Представники політичної сили звернулися до мера міста Балаклія із прохання відновити монумент. Ремонтні роботи було розпочато 13 серпня.