Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» провели екологічні акції одразу в двох районах Харкова.
Представники політсили навели лад на узбережжі Лопані в Лугопарку (Холодногірський район), а на прибраному пляжі облаштували волейбольний майданчик.
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-6138-4634-a363-333564646633/IMG_8649.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3262-3330-4234-b739-646431323834/IMG_8677.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6466-3438-4262-a434-386538353834/IMG_8683.jpeg)
Впорядкували також ділянки кількох вулиць у Слобідському районі (Киргизьку, Оренбурзьку, Дніпровську, Храмову, провулки Тарасівський і Зерновий, а також проспект Льва Ландау). Там активісти зібрали і вивезли сміття й познімали незаконну рекламу із зупинок громадського транспорту та фасадів будинків.
![](https://static.tildacdn.com/tild3366-3338-4834-b137-353739373130/IMG-14d45c9b6cf64208.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3065-3733-4534-b764-633239393538/IMG-073b8cd9d70c07b6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3830-3361-4062-b734-306636633034/IMG-e098ed738bfd1059.jpg)
Успішний Харків – чисте місто!