НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олег Каратуманов: Для людей, які пережили окупацію, важлива допомога з боку влади

Сьогодні, під час війни, ми розуміємо, що житло - це не лише будівля, а й символ нашої стабільності та безпеки. На жаль, багато харків՛ян та жителів області втрачають власні домівки. На допомогу їм приходить держава. Наразі її роль у забезпеченні людей житлом надзвичайно важлива. Днями Балаклійська громада отримала три сертифікати переможця в обласних конкурсах. Їх передали депутати Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Людмила Немикіна та Олег Каратуманов.

Один із проєктів - переможець конкурсу «Разом в майбутнє» 2023 року. Йдеться про «Відновлення житлових умов для проживання соціально незахищених категорій громадян, які проживають у багатоквартирному житловому будинку за адресою: вул. Партизанська, 3 у м. Балаклія Харківської області».

«Для людей, які пережили окупацію, вкрай важлива допомога з боку влади, депутатів. Їм потрібне житло, це дає можливість повернутися додому. І коли ми вручили сертифікати, відчули відповідальність за свою роботу. Ми зробили добру справу!» - зауважив Олег Каратуманов.

Відомо, що бюджет проєкту становить 1 815,1 тис. гривень. За ці гроші відновлено житлові умови для проживання восьми балаклійських родин (в будинку відремонтували дах, замінили вікна).

За словами Олега Каратуманова, головне, що бачать люди сьогодні, це те, що влада не відвертається від них, а поруч і допомагає.

«Проєктів дуже багато. Це і відновлення житла, і медична допомога, і забезпечення громад технікою. Ми працюємо по всій Харківщині і бачимо, наскільки це важливо. На нараді з колегами вже обговорювали плани на майбутній рік. Йшлося також і про бюджет. Він буде меншим за попередні, але ми ухвалили рішення щодо продовження реалізації корисних проєктів обласною радою разом із військовою адміністрацією у 2024 році. Робота триває», - зазначив депутат.
Крім того, у Балаклійській громаді реалізовано ще два проєкти в рамках обласних конкурсів. Це «Відновлення освітніх послуг в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1» та «Відновлення надання та покращення медичних послуг, зменшення захворюваності населення Балаклійської територіальної громади».