НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Як і коли можна буде потрапити до Харківського зоопарку

Харківський зоопарк почне роботу в адаптаційному режимі - щоб тварини, які  давно не бачили великих груп людей, відчували себе комфортно. Повідомлення про це опубліковано на сайті міської ради.

«Українська асоціація зоопарків і акваріумів рекомендувала сформувати план роботи зоопарку на адаптаційний період. Фахівці визначили, що в перший місяць зоопарк зможуть відвідати від 3500 до 5000 осіб в день, і в подальшому ця цифра буде поетапно збільшуватися. На проектні потужності відвідуваності зоопарк зможе вийти не раніше, ніж в листопаді», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, для харків'ян вхід в зоопарк буде безкоштовним. При цьому на перших етапах відвідати його зможуть тільки представники деяких категорій жителів Харкова.

«Ми вирішили, що першими зоопарк побачать ті, хто більше потребує підтримки й уваги - люди пільгових категорій. Потім - працівники комунальних підприємств, які важко працюють і роблять наш побут комфортнішим. Вже з початку осені, у вересні, вхід в зоопарк буде відкритий для індивідуального відвідування по Картці харків'янина», - кажуть в міськраді.

Попередньо, з жовтня зоопарк зможуть відвідати і гості з інших міст, яким потрібно буде придбати квиток.

Нагадаємо, Харківський зоопарк після реконструкції вже отримав найвищі оцінки Європейської асоціації зоопарків та акваріумів.