Юні учасники фестивалю у своїх малюнках створювали різноманітні сюжети космічної тематики. Окрім того, у фестивалі взяли участь ветерани харківської космонавтики, які поділилися дивовижними спогадами.
"Наш улюблений Харків подарував світові кращих інженерів-конструкторів, космонавтів-випробувачів, без яких не відбувся б жоден політ і навіть запуск супутника. Ми не повинні забувати про роль Харкова у космонавтиці. А такі конкурси як «Харківська орбіта» допомагають нам бути продовжувачами добрих традицій нашого міста - міста космічної слави", - зазначив Кирило Кернес.
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-3263-4537-a232-313566326234/193292987_1653875655.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6135-6633-4933-a631-313539653865/194170350_1653869389.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3034-3163-4131-a132-383438666331/194538961_1653869955.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6565-6261-4762-a663-373261646336/195371242_1653871622.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-3535-4032-a365-343266643335/195564010_1653868655.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3138-3266-4237-a663-643263373064/195840102_1653873889.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3662-3662-4766-b730-333939313033/195960540_1653868822.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-6537-4932-a164-613762623363/196149357_1653868889.jpg)