НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олексія Топчія призначено головою Адміністрації Московського району Харкова

Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, перед новим головою району поставлено серйозні завдання.

«Олексій Топчій набув гарного досвіду, попрацювавши у Київському районі, керівником КСП «Харківміськліфт», заступником директора Департаменту ЖКГ. Думаю, під його керівництвом Московський район має набрати обертів. Перед ним я ставлю завдання підняти на якісніший рівень роботу у сфері житлово-комунального господарства, прибрати незаконні об'єкти торгівлі, наливайки та інше, провести кадрові зміни у сфері управління. Також я хочу, щоб новий голова району уважно ставився до людей, щоби він їх чув. Я йому довіряю і впевнений, що в нього все вийде», - наголосив Ігор Терехов.

За його словами, колишній голова району Олег Товкун перейде на іншу роботу у структурі виконавчих органів Харківської міськради.

Олексій Топчій подякував меру за надану довіру.

«Я знаю планку, яку ви встановили, і ми з колективом докладемо всіх зусиль, щоб виправдати віру у наші можливості. Своїм завданням вважаю зробити Московський район флагманом успішності у місті Харкові», - зазначив Олексій Топчій.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Олексія Топчого було зареєстровано депутатом Харківської міської ради замість Ігоря Терехова, обраного на посаду Харківського міського голови. Топчій увійшов до складу депутатської фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків».