Екологічну акцію провели на березі озера біля мотелю «Дружба». З території відпочинку зібрали консервні банки, папір, поліетиленові пакети, скляні й пластикові пляшки. До прибирання охоче долучалися відпочивальники. За активність і небайдужість вони отримали брендовані подарунки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-3033-4638-b734-386338646137/IMG_6244.jpg)
«Ми хотіли привернути увагу харків'ян до катастрофічних наслідків забруднення водойм, підвищити рівень їх екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція-заклик до збереження природи, рідної української землі, Харкова та кожного окремого району», - розповіла організаторка акції на території району Надія Гриценко.
Після того як на березі навели лад, активісти організували для відпочивальників майстер-клас з плетіння вінків, адже флешмоб проходив напередодні свята Івана Купала.
![](https://static.tildacdn.com/tild3232-6366-4964-a566-623231663631/IMG_6254.jpg)
«Наша акція стала маленьким святом для всіх присутніх. Але головне, щоб кожен, хто сьогодні нам допоміг, пам’ятав, що разом ми можемо багато. Потрібно любити місце, в якому живеш, і разом турбуватися про його добробут», - підсумувала Н. Гриценко.
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-6138-4563-b230-333136323865/IMG_6252.jpg)
Успішна Харківщина - чистий регіон!