НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Потрібно любити місце, в якому живеш. В Слобідському районі провели екоакцію

Слобідський район Харкова долучився до флешмоба «Сьогодні ми прибирали за тобою, а завтра прибереш за собою сам».

Екологічну акцію провели на березі озера біля мотелю «Дружба». З території відпочинку зібрали консервні банки, папір, поліетиленові пакети, скляні й пластикові пляшки. До прибирання охоче долучалися відпочивальники. За активність і небайдужість вони отримали брендовані подарунки.


«Ми хотіли привернути увагу харків'ян до катастрофічних наслідків забруднення водойм, підвищити рівень їх екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція-заклик до збереження природи, рідної української землі, Харкова та кожного окремого району», - розповіла організаторка акції на території району Надія Гриценко.

Після того як на березі навели лад, активісти організували для відпочивальників майстер-клас з плетіння вінків, адже флешмоб проходив напередодні свята Івана Купала.


«Наша акція стала маленьким святом для всіх присутніх. Але головне, щоб кожен, хто сьогодні нам допоміг, пам’ятав, що разом ми можемо багато. Потрібно любити місце, в якому живеш, і разом турбуватися про його добробут», - підсумувала Н. Гриценко.


Успішна Харківщина - чистий регіон!