НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові розробляють Стратегію розвитку підприємництва до 2030 року

Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради працює над Стратегією розвитку підприємництва у м. Харкові до 2030 року. Про це розповіла під час засідання постійної комісії з питань промисловості, економічного розвитку та власності міської ради, директорка департаменту, депутатка міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Вікторія Китайгородська.

«Ми працюємо над Стратегією розвитку підприємництва у м. Харкові до 2030 року. У нас є певні напрацювання. Наразі ми обговорюємо це питання разом з представниками бізнес-середовища, підприємцями, залучили профільні департаменти. Для нас дуже важливо зрозуміти, яким курсом ми будемо розвивати цей напрям і які можливості надамо для розвитку підприємництва у місті», - зазначила вона.

Також очільниця департаменту повідомила, що наразі триває робота з доповнення заходами Програми підтримки розвитку підприємництва. У планах – провести форум до Дня підприємництва, а також розвивати напрямок ярмарково-виставкових заходів у м. Харкові.