НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Гра об'єднала: Молодь «Успішного Харкова» змагалася у футбольному турнірі

Сьогодні активна молодь не лише волонтерить в тилу і допомагає ЗСУ, а й знаходить час для спорту та активного відпочинку. Минулими вихідним визначилися переможці етапу Харківської спортивної студентські ліги з футболу. За призові місця змагалися 7 команд, серед них була і молодь «Успішного Харкова».

За словами лідера партійного молодіжного руху Андря Єлізарова, на полі гравці змогли відчути силу спільної дії та підтримки, що, безумовно, зміцнює дух співтовариства в цей важкий час.

«Усі команди демонстрували високий рівень майстерності та волю до перемоги. За «бронзу» ми змагалися з патрульною поліцією. Гра вийшла ціковою та захоплюючою, але головне - дружньою. Вітаємо переможців! А ми й надалі будемо залучати молодь до активного життя, спорту та різних корисних для міста ініціатив», - поділився Андрій Єлізаров.

Учасники заходу висловили позитивні враження від спільної гри та наголосили на важливості подібних ініціатив для підтримки спортивного духу та єднання молоді.

«Я завжди підтримую такі ініціативи. Приємно бачити, як молодь об'єднується задля корисної справи. Спорт - це найкращий спосіб провести час з користю. І попри всі виклики, з якими стикається наше місто, харківська молодь є прикладом для багатьох. Адже ми тут, ми вчимося, працюємо, відпочиваємо та плануємо своє майбутнє», - сказав Михайло Новіков.

Переможцями футбольного турніру стали студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, «срібло» виграли представники Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова, а «бронза» дісталася Управлінню патрульної поліції в Харківській області.