Захід відбувся в рамках святкування Дня будівельника. Позмагатися з місцевими гравцями приїхали гості з Ізюма. За ігровими дошками змагалися і дорослі, і діти. 10 кращих гравців отримали пам'ятні подарунки та подяки від організаторів, а також брендовану продукцію «Блоку Кернеса – Успішний Харків».
«На жаль, інтерес до шахів і шашок сьогодні незаслужено губиться. Цим турніром ми хотіли привернути увагу земляків до цих по-справжньому інтелектуальних ігор» - зазначив один з організаторів заходу Андрій Сидоренко.