Вітаючи богодухівців, Тетяна Біловол зазначила, що завдяки зусиллям і щоденній праці кожного мешканця Богодухівська громада сьогодні розквітає, розвивається і впевнено крокує у майбутнє.
«Важливо консолідувати зусилля всіх гілок влади, депутатів, громадськості, щоб ці кроки були впевненішими та рішучішими», - підкреслила заступниця голови обласної ради.
У свою чергу міський голова Володимир Бєлий подякував Тетяні Біловол за постійну увагу до проблем громади, підтримку соціально значущих ініціатив і побажав усім присутнім здоров’я, любові до своєї маленької батьківщини, віри у прекрасне майбутнє і злагодженої співпраці в ім’я майбутніх поколінь.
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3735-4734-a234-373261616339/80a47d11-04d5-461d-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3866-3738-4534-b831-326236303139/01e09448-caac-4541-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-3737-4032-b033-616638643538/02c96d36-d714-4f49-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6539-6261-4334-b537-656237383031/181cae45-11c1-421e-9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3737-6537-4431-b266-326137326661/772baaf3-db1f-48ba-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-3434-4630-a438-393738326436/9047c408-cc5f-4fa4-b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3361-4764-a565-343064343837/bc46974e-c104-4b99-b.jpg)