НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Біловол вручила відзнаки обласної ради жителям Богодухівщини

Заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол з робочою поїздкою відвідала Богодухівський район. Вона взяла участь у сесії Богодухівської міської ради, під час якої вручила грамоти Харківської обласної ради. З нагоди Дня міста Богодухів відзнаки отримали представники депутатського корпусу та виконавчого комітету Богодухівської міськради, медицини й бізнесу.

Вітаючи богодухівців, Тетяна Біловол зазначила, що завдяки зусиллям і щоденній праці кожного мешканця Богодухівська громада сьогодні розквітає, розвивається і впевнено крокує у майбутнє.

«Важливо консолідувати зусилля всіх гілок влади, депутатів, громадськості, щоб ці кроки були впевненішими та рішучішими», - підкреслила заступниця голови обласної ради.

У свою чергу міський голова Володимир Бєлий подякував Тетяні Біловол за постійну увагу до проблем громади, підтримку соціально значущих ініціатив і побажав усім присутнім здоров’я, любові до своєї маленької батьківщини, віри у прекрасне майбутнє і злагодженої співпраці в ім’я майбутніх поколінь.