Для мене ж 23 серпня - це свято-символ. Символ того, що ти, улюблене місто, можеш пережити все, навіть розруху, яку принесла Друга світова війна. Символ твого відродження. І в наші дні ти даєш притулок усім, хто біжить від нової війни. Незважаючи на бойові дії на сході країни, ти розвиваєшся і йдеш вперед. Будуєш метро, відроджуєш парки і сквери, створюєш затишок у дворах для своїх містян, ремонтуєш старі і прокладати нові дороги, зводиш житло.
Наш невпинний рух уперед - це і є подарунок всіх містян тобі, наш улюблений Харкове. Ми пишаємося твоїм минулим. Цінуємо сьогодення. Віримо в майбутнє, тому що самі творимо його своїми руками.
Попереду у нас ще багато важливих справ, приємних турбот і успіхів, яких обов'язково досягнуть харків'яни своїми розумом, працею і талантом. Так було і так буде.
З днем народження, улюблений Харкове!
Харків - це круто!
Ігор Терехов