![](https://static.tildacdn.com/tild3332-3039-4635-a539-623934346139/118286421_2367953526.jpg)
За чемпіонські пояси боролися найкращі вихованці спортклубів Києва, Харкова, Дніпра, Кропивницького, Маріуполя, Дружківки, Краматорська, Чугуєва. Змагання проходили у чотирьох вагових категоріях: діти, юнаки, кадети та юніори.
![](https://static.tildacdn.com/tild3238-3533-4536-b664-373964346236/118007966_2367953856.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3936-6238-4436-b161-383738313162/118007966_2367953550.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6237-3065-4661-b064-353435663031/117966922_2367954016.jpg)
Призові місця посіли представники харківських клубів: перше місто у категорії 12-13 років виборов Максим Шевченко (СК «Атом»), третє місце у категорії 16-17 років – за вихованцем спортклубу «Центуріон» Глібом Габриеляном.
Успішний Харків - спортивне місто!