НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимир Тупіцин отримав подяку від 92-ї бригади ЗСУ

Допомога Збройним силам України - це обов'язок кожного громадянина, оскільки безпека країни сьогодні є загальною відповідальністю. Незалежно від того, чи донатите ви, чи допомагаєте іншими способами, міцна підтримка має значення. Наші спільні зусилля є важливими кроками до майбутної Перемоги. Днями депутата Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Володимира Тупіцина відзначили за підтримку та допомогу військовослужбовцям. Йому передали подяку від 92-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

За словами депутата, подяка несподівана, але приємна.

«Вдячний за таку відзнаку! З перших днів війни моя команда підтримувала наших військових. Ми організовували допомогу різних форматів, від якихось мінімальних запитів до покупки й передачі генераторів», - розповів Володимир Тупіцин.

«Ваша допомога військовослужбовцям нашої частини - не лише запорука міцного тилу, але й вагома моральна та економічна підтримка для кожного військовослужбовця, який зі зброєю в руках захищає Харків та всю Україну. Слава Україні та її волонтерам!» - йдеться у подяці за підписом полковника Павла Федосенка.

Довідка. 92 ОШБр ім. Івана Сірка 30 жовтня 2023 року відсвяткувала 23-річчя. Вона засновувалася як механізована, під час повномасштабної війни стала штурмовою. З 24 лютого 2022 року бійці бригади боронили Харків. Вони зайняли оборону вздовж кільцевої дороги та відбивали армію РФ.

Командир 92 ОШБр - полковник Павло Федосенко.