НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Волонтерські ініціативи Світлани Кіриченко

У сучасному суспільстві депутатська активність часто перетинається з волонтерством. А після лютого 2022 року поява депутатів-волонтерів нікого не здивувала. З початком повномасштабного вторгнення харків՛яни потрібували підтримки, адже ситуація була вкрай складна. Як розповіла депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Світлана Кіриченко, з перших днів великої війни її команда долучилась саме до волонтерської діяльності.

«Надавали інформацію щодо працюючих аптек і магазинів. Було багато запитів на евакуацію, ми консультували людей з цього питання», - поділилась депутатка.

А потім було багато інших справ. Зокрема, передача посуду волонтерам та допомога людям, які залишились у Харкові, ліками і продуктами.

Крім того, з березня по квітень минулого року Світлана Кіриченко організувала навчальні консультації для харківських школярів. Понад 1500 дітей змогли до них долучитись.

Не залишились без уваги і родини ВПО.

«Надали домомогу для ВПО із Черкаських Тишків Харківської області. Ці люди втратили житло, а ми знайшли для них тимчасовий варіант безкоштовно. Для переселенців Куп’янської громади збирали й передавали одяг. Кожен з нас розуміє, що неможливо залишатись осторонь чужих страждань. Тому наша підтримка - це спільний обов'язок. Для діток з таких родин ми готували цікаві майстер-класи й корисні заняття, щоб вони мали змогу відчути нашу турботу», - зазначила Світлана Кіриченко.

За її словами, важлива і допомога ЗСУ. Це - показник патріотизму та єдності. Тому кожен з нас робить будь-який можливий внесок у захист майбутнього нашої країни.

«Ми плетемо маскувальні сітки, передаємо їх до війскових частин. Відправляли продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни на «нуль» 228-му батальйону127-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. До військового шпиталю також від нас поступала необхідна допомога. Підтримка ЗСУ - одне з ключових завдань кожного українця сьогодні», - прокоментувала Світлана Кіриченко.