НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На вулиці Аерофлотській завершено перший етап благоустрою

По вулиці Аерофлотській, біля міжнародного аеропорту "Харків", завершено перший етап робіт з ремонту і благоустрою. Вулицю прикрасили елементами ландшафтного дизайну. Облаштували незвичайні клумби з системою поливу, висадили саджанці дерев і зробили їх декоративне підсвічування. Крім того, заасфальтували пішохідні доріжки і встановили огорожу.

На другому етапі благоустрою житлового масиву в районі аеропорту увагу буде приділено фасадам будівель і організації руху особистого автотранспорту всередині мікрорайону. Роботи почнуться найближчим часом.

Проєкт благоустрою попередньо обговорювалося з жителями мікрорайону - навесні цього року з ними зустрічався керівник міста Ігор Терехов.

Фасад кожної з будівель після реконструкції придбає свій унікальний вигляд. Над проєктом зараз працюють дизайнери. На прохання мешканців також будуть встановлені огорожі, щоб обмежити заїзд транспорту.

Відзначимо, що пасажиропотік Міжнародного аеропорту «Харків» у травні 2021 року склав майже 100 тисяч осіб і вже практично досяг докарантінних показників.