НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків має увійти до сотні найкращих міст світу. Олександр Новак про плани міської влади на 2022 рік

У році, що минає, Харківська міська рада на чолі з Ігорем Тереховим продовжила роботу з динамічного розвитку міста. За словами керівника фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» у міській раді, депутата міськради від політсили, першого заступника міського голови Олександра Новака, цей рік запам'ятався безліччю реалізованих проєктів.

«У Харкові з'явилися нові об'єкти, після тривалої реконструкції відкрився зоопарк, відреставровано кіноконцертну залу «Україна». Продовжилась робота із створення міста без околиць. У нас з'явилися чудові локації у мікрорайонах Харкова, де із задоволенням відпочивають як дорослі, так і діти. Ми продовжили роботу щодо реформування житлово-комунального господарства. На наших дорогах з'явилися сучасні муніципальні автобуси. Місто розвивається. Це найголовніше. Важливо, що харків'яни довірили подальший розвиток міста Ігорю Терехову, і його було обрано міським головою. Говорячи про проєкти наступного року, зазначу, що у нас є амбітний план, який ініційовано міським головою – Харків має увійти до сотні найкращих міст світу. Цей напрямок сьогодні є ключовим у всіх сферах міського господарства. Міська рада, команда Ігоря Олександровича готова працювати над цим завданням.

Вітаючи харків'ян, я хочу сказати, що головне сьогодні для кожного – сімейний добробут та комфорт. Адже Новий рік – це сімейне свято. І ми з дитинства чекаємо на новорічне диво. Я бажаю кожному харків'янину кожній сім'ї, щоб це диво сталося. За прогнозами астрологів, 2022 буде роком яскравих подій. Я хочу побажати, щоб ці події для кожного харків'янина були радісними та благополучними», - зазначив Олександр Новак.