НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Блок Кернеса – Успішний Харків» підібрав антикризову команду, яка допоможе розвивати Сахновщину. Сергій Чернов

Земельні питання були головною темою обговорення під час зустрічей мешканців Сахновщини із головою Харківської обласної ради, кандидатом у депутати обласної ради та Красноградської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергієм Черновим.

Люди турбуються, що залишаться без землі, бо не можуть оформити роками.

«Розпорядження землею - той важливий напрям, яким після виборів опікуватиметься громада, її керівник і депутати, отримавши на це відповідні повноваження.

Земля стане ще однією важливою складовою, яка впливатиме на формування бюджету після встановлення справедливих орендних ставок для усіх користувачів.

Сьогодні ж це питання вкрай зарегульоване, бо перебуває у віданні державного органу Держгеокадастр», - зауважив Сергій Чернов.

Він підкреслив, що кандидати у депутати всіх рівнів від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» плідно працюватимуть над вирішенням земельних та багатьох інших питань. Сергій Чернов представив людям команду, з якою політична партія йде на вибори у Сахновщині. Серед кандидатів - депутат облради двох каденцій Максим Колінько, уродженці Сахновщини Лілія та Світлана Попови.

«Запевняю вас, команда для Сахновщини підібрана антикризова команда, яка зможе подолати виклики сьогодення. Але й місцеві жителі мають усвідомити свою відповідальність щодо правильності свого вибору у контексті подальшого розвитку Сахновщинської ОТГ», - підсумував Сергій Чернов.