НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Іван Столбовий: Наші пріоритети зараз - надання максимально широкого спектра послуг на місцях і створення якісної транспортної інфраструктури

Представники політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» набрали більшість голосів на виборах до Балаклійської об'єднаної територіальній громади. Балаклійського міського голову Івана Столбового переобрано на другий термін. Його підтримали 69% виборців.

Іван Столбовий подякував балаклійцям за підтримку і зазначив, що високого результату вдалося досягти завдяки спілкуванню з людьми.

«Ми неодноразово проводили зустрічі з виборцями, дотримуючись усіх протиепідемічних норм. Ми цікавилися проблемами людей і пропонували шляхи їх вирішення. Я радий, що люди нас почули та підтримали», - розповів Іван Столбовий.

Він зазначив, що всі позитивні тенденції, які було розпочато в Балаклії, будуть продовжені в новоствореній ОТГ.

«До складу Балаклійської ОТГ увійде м. Балаклія та 14 колишніх сільських рад - це величезна територія, майже 50 тис. населення. Насамперед нам необхідно спланувати подальшу життєдіяльність громади та визначити пріоритети у кожному населеному пункті, щоб люди не сумнівалися в доцільності об'єднання. Зараз найбільш актуальними для нас є питання надання максимально широкого спектра послуг на місцях - у кожному старостинському окрузі, а також створення якісної транспортної інфраструктури та логістики», - зазначив Іван Столбовий.