НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський: Потрібно розуміти, де твоя допомога потрібна державі, і чим конкретно ти можеш бути корисний

В умовах, коли в країні вже кілька років не припиняються військові дії, а до шпиталів щодня надходять поранені, підтримувати військових і медиків украй необхідно, вважає депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Валентин Шеветовський.

Депутат уже не перший рік допомагає Військово-медичному клінічному центру Північного регіону. Зокрема, він надав медустанові оздоблювальні матеріали для ремонту - понад 2,5 тис. кв. м кераміки.

«Плиткою тепер вистелені частина операційного блоку, реанімації, а також холи, коридори, душові та санітарні кімнати. Це колосальні витрати, яких ми змогли уникнути завдяки допомозі. І, що тут говорити, ми б їх не змогли собі дозволити. Оздоблювальний матеріал, який можна мити і дезінфікувати, нам дуже потрібен», - розповів начальник Центру, полковник медичної служби Едуард Хорошун.

Валентин Шеветовський у свою чергу зазначив, що потрібно розуміти, де твоя допомога потрібна державі, і чим конкретно ти можеш бути корисний і як депутат, і як представник бізнесу, і як пересічний громадянин.
Довідка. Нинішня потужність шпиталю - 475 ліжок. За необхідності їх кількість може бути збільшена до тисячі. Медичні послуги надаються сьогодні не тільки військовим, але й цивільним, жителям всієї територіальної громади Харкова.