НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати міськради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» направили кошти на підтримку медицини

Депутати фракції політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» у Харківській міськраді відмовилися від компенсації з міського бюджету витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю, і направлять кошти на розвиток медицини. Таку заяву депутати від політичної сили зробили на сесії міської ради.

Кошти, призначені представникам «Блоку Кернеса - Успішний Харків» у міській раді в січні, передали КНП «Міська клінічна лікарня №13».

Як розповіла головний лікар медзакладу Алла Бобейко, за ці гроші лікарня з дотриманням тендерних процедур придбала ковдри для пацієнтів, а також антибіотики для лікування ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

«Кошти, які передали депутати, ми витратили на першочергові потреби. Ситуація з пандемією завдала величезного удару по всій системі охорони здоров'я в цілому, і ми вдячні представникам «Блоку Кернеса - Успішний Харків» за те, що підтримують медицину в цей нелегкий час», - зазначила вона.

Як раніше заявляв секретар міської ради Ігор Терехов, рішення про те, куди направляти гроші, ухвалюються після консультацій з фахівцями в галузі охорони здоров'я.