НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків залучає чеських інвесторів

Харків навіть у війну живе на повну силу. В місті активізується бізнес, відновлюється житло, проводяться переговори з інвесторами. 13 липня Харківський міський голова Ігор Терехов провів зустріч з Уповноваженим уряду Чеської Республіки з відновлення України Томашем Копечним.

Ігор Терехов подякував Чехію за підтримку, зауваживши, що «чеські міста - не просто наші партнери, а справжні друзі», і запросив до співпраці.

«Харків - відкритий і прозорий для співпраці. Впевнений, що слідом за перемовинами у нас будуть і конкретні результати!» - зауважив мер.

За словами Ігоря Терехова, чеські інвестори можуть приєданится до відбудови Харкова. Зокрема, вони допоможуть місту у модернізації транспортної галузі. Йдеться про закупівлю потягів для метро, трамваїв, електробусів і навіть у створенні муніципального таксі.

Крім того, можливі спільні проєкти і в галузях енергетики, оборонної промисловості, підприємництва тощо.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи «Рейтинг», Харківський міський голова Ігор Терехов став лідером національного опитування. На запитання «Наскільки ви схвалюєте або не схвалюєте діяльність міського голови?» схвально відповіли 86% харків'ян. А роботу Харківської міської ради позитивно оцінили 73% опитаних городян.