НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На вулицях Харкова проведуть опитування про увічнення пам'яті Геннадія Кернеса

Анкетування буде проводити Благодійний фонд імені Геннадія Кернеса, створений його синами Кирилом та Данилом спільно з виконувачем обов'язків міського голови Ігорем Тереховим.

«Для багатьох харків'ян Геннадій Кернес був прикладом людини, яка по-справжньому любить своє місто, піклується про його зручність і красу. Я впевнений, що батько хотів би, щоб розвиток міста тривав такими ж швидкими темпами. Я зі своєю командою докладу максимум зусиль для цього. Я хотів би, щоб пам'ять про мого батька жила, щоб майбутні покоління харків'ян пам'ятали про його внесок у розвиток міста. Я вважаю, що рішення про те, як увічнити пам'ять Геннадія Кернеса, повинні ухвалити саме містяни», - розповів глава партійної фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес.

За його словами, в аналогічному інтернет-опитуванні, ініційованому Ігорем Тереховим, взяли участь уже десятки тисяч харків'ян. Представники благодійного фонду проведуть оффлайн опитування для того, щоб дізнатися думку людей, які не користуються соціальними мережами.

«Я прошу харків'ян не ігнорувати анкетування, якщо до вас звернуться представники фонду. Ваша думка для нас дуже важлива», - підкреслив він.