![](https://static.tildacdn.com/tild3738-3863-4035-b332-623466373964/IMG-20200703-WA0034.jpg)
«Журавлівське водосховище – одне з улюблених місць відпочинку харків’ян. Не у всіх є можливість купатися й відпочивати за межами міста, тому Журавлівка кожними вихідними збирає сотні людей як на пляжах, так і в лісовій зоні. На жаль, не всі відпочивальники вважають за потрібне прибрати за собою. Сьогодні ми намагалися власним прикладом показати, що прибирати – це не соромно й важливо, аби потім комфортно проводити дозвілля», – поділився враженням один з ініціаторів акції у Київському районі Данило Кислий.
![](https://static.tildacdn.com/tild6364-3133-4964-b738-356637313939/IMG-20200703-WA0021.jpg)
Активісти вивезли з території зони відпочинку близько 40 великих пакетів сміття.
![](https://static.tildacdn.com/tild3335-3064-4935-b633-393730626336/IMG-20200703-WA0031.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-3962-4564-a563-323765393766/IMG-20200703-WA0006.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3964-3737-4231-b831-633836356432/IMG-20200703-WA0005.jpg)
Успішна Харківщина – чистий регіон!