НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Конкуренти намагалися знизити рейтинг довіри людей до «Блоку Кернеса - Успішний Харків» за допомогою брудних політтехнологій. Ігор Терехов

Під час минулої виборчої кампанії наші політичні опоненти не гребували жодними методами. Змушений констатувати, що це принесло їм певні результати, - зазначив в ефірі «7 каналу» перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, згідно з результатами соціологічних досліджень, за два тижні до виборів рейтинг Геннадія Кернеса становив близько 70%, а партію «Блок Кернеса - Успішний Харків» готові були підтримати близько 50% харків'ян.

«У цей же час рейтинг нашого основного політичного опонента «Опозиційної платформи - За життя» був 12%. Унаслідок нечесних методів боротьби з боку конкурентів ми за підсумком отримали дещо інші цифри. Згідно з попередніми результатами виборів, Геннадія Адольфовича підтримали близько 60% містян, нашу політсилу - близько 50%. ОПЗЖ має 20% голосів на виборах до Харківської міської ради. Виходячи з цих цифр, можу зазначити, що брудна політична кампанія опонентів, на жаль, мала певні результати», - підкреслив Ігор Терехов.