НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Старт довгоочікуваного ремонту: активісти «Блоку Кернеса -Успішний Харків» допомогли покотилівському дитсадку

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» допомогли розпочати ремонт у Покотилівському дошкільному навчальному закладі.

Як розповів місцевий підприємець Олексій Головко, до нього, як до представника політсили «Блок Кернеса - Успішний Харків» та людини, компетентної в будівельній справі, з проханням про допомогу звернулися батьки та завідувач садка. Ремонту потребувало приміщення групи № 2.

«Ще на початку літа батьки вихованців садочка планували зробити ремонт власними силами. Але з’ясувалося, що стіни і поли руйнуються та вкриваються пліснявою через старі водопровідні комунікації, тому такі ремонтні роботи вимагали втручання спеціалістів. На жаль, через брак коштів, які виділили з місцевого бюджету, швидко знайти підрядника не вдалося. У вересні діти не змогли піти до садочка. Реагувати треба було негайно. Ми не могли залишатися осторонь проблеми односельців, адже це єдиний дошкільний навчальний заклад у Покотилівці й альтернативи у людей немає», - зауважив він.

Активісти «Блоку Кернеса – Успішний Харків» взялися допомогти безкоштовно. Вони демонтували бетонну підлогу та штукатурку на стінах, а також старі зіпсовані труби системи водопостачання, винесли будівельне сміття та обробили зачищені стіни дезінфекційним протигрибковим розчином.

«Сподіваюся, що зроблене реально прискорить процес і діти швидко повернуться до занять», - акцентував Олексій Головко.