НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутатка від "Блоку Кернеса – Успішний Харків" провела онлайн-прийом громадян

Депутатка Харківської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Світлана Кіриченко провела прийом громадян у форматі ZOOM-конференції.

За словами Світлани Кіриченко, це перший онлайн-прийом, але він уже продемонстрував значну ефективність. ZOOM-формат дозволив прийняти звернення 49 мешканців Шевченківського району Харкова.

«Формат прийому я обрала, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Окрім того, це зручно для людей з обмеженими можливостями, родин з маленькими дітьми і багатьох інших, хто з певних причин не може прийти особисто. Для того, щоб зустріч була ефективною та охопила якомога більше людей, конференція була запланована заздалегідь, а посилання (QR-код) було надано в оголошеннях, розміщених на інформаційних дошках та у соцмережах. Надії виправдались - онлайн-зустріч була дуже насиченою», - зазначила депутатка.

Вона розповіла, що люди зверталися з різними проблемами, серед яких ремонти під’їздів житлових будинків, облаштування дитячих майданчиків і зон відпочинку, знесення занедбаних споруд, ремонт тротуарів тощо. За підсумками прийому готуються депутатські звернення до профільних інстанцій.