НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валентин Шеветовський: Для поліпшення інвестиційного клімату необхідна інвентаризація активів регіону

Ухвалення на пленарному засіданні обласної ради, що відбулося минулого тижня, цільової інвестиційної програми на найближчі 4 роки дає надію на стабільний розвиток інвестиційного середовища регіону, вважає депутат облради від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Валентин Шеветовський.

Депутат розповів про ключові завдання програми і про кроки, які, на його погляд, мають бути першочерговими при реалізації програмного документа.
«Ми маємо заново оцінити потенціал, конкурентні переваги та інвестиційно привабливі галузі регіону, послідовно покращуючи бізнес-клімат та прибираючи адміністративні бар'єри. Надважливо сформувати «портфель» регіональних інвестиційних проєктів. До інвестиційної інфраструктури нарешті мають увійти і надійно закріпитися індустріальні й технологічні парки», - зазначив Валентин Шеветовський.

Довідка. За останні 20 років загальний обсяг прямих іноземних інвестицій до Харківської області склав 762,5 млн дол. Понад третина всіх інвестицій надійшла в промисловість – майже 283,4 млн дол. Інвесторами в економіку регіону є близько 80 країн. Значне зростання інвестицій спостерігалося до 2012 року, впродовж 2014-2017 рр. обсяги інвестування скоротилися вчетверо.