НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати змінюють формат роботи

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради, яку очолює депутат від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Олена Тоболіна, у 2022 році змінила підхід до проведення засідань, змінивши кабінетний формат на виїзний.

Тепер вони відбуваються у медичних закладах міста. Перше таке засідання депутати провели 16 лютого у двох лікарнях Київського району Харкова – комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №27» та КНП «Міська студентська лікарня».

На власні очі депутати побачили умови, в яких працюють медики та лікуються харків'яни. Їм показали відремонтовані палати, кабінети та нове медобладнання, придбані за кошти міського бюджету. Члени комісії мали можливість почути від самих медпрацівників, що би вони хотіли змінити у своїх лікарнях.

«У нас у 2022 році заплановано 8 таких виїзних засідань депутатської комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я. Вони дозволять депутатам дізнатися про роботу медичних закладів зсередини, ознайомитись із проблемами, що виникають у роботі, обговорити з лікарями кадрові та інші питання», - зазначила Олена Тоболіна.
І депутати, і медичні працівники єдині в тому, що такі зустрічі сприятимуть кращому розумінню проблем та їх вирішенню на рівні міста.