Свято національної страви відбувається за ініціативи Краснокутської селищної ради з метою популяризації внутрішнього туризму, а також збереження національних звичаїв і культурних традицій
Команди-учасниці, які змагаються у вправності з приготування борщу, формували за попередньою реєстрацією. Обмежень щодо рецептури умови конкурсу не передбачають.
Участь – безкоштовна. Єдине, про що мають подбати команди куховарів, – продукти та приладдя для приготування страви.
![](https://static.tildacdn.com/tild3434-3633-4366-b435-303163306534/232802231_1488771128.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-3531-4432-a562-313138343039/240171077_1488771154.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3335-3232-4234-b530-623263336533/240278924_1488771328.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3539-4334-b832-323962316461/240391483_1488771248.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6338-3961-4133-b166-623938373763/240405157_1488771074.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3839-3936-4663-b430-643939633366/240479902_1488771264.jpg)