НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вікторія Китайгородська: Кейс проєктів, який ми хочемо реалізувати, - це справа честі кожного з нас

Програма і стратегія політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» відповідає запитам харків'ян. Про це розповіла в програмі «Пряма мова» на «7 каналі» кандидат у депутати Харківської міської ради Вікторія Китайгородська.

«Всі ми хочемо бачити місто чистим, безпечним, європейським, незалежним від наркотиків, діджиталізованим, інноваційним. Так, у цьому напрямку багато ще тільки належить зробити, але «Блок Кернеса – Успішний Харків» з гордістю приймає всі виклики часу. Ми не боїмося брати відповідальність на себе. Той кейс проєктів, які наша команда вже реалізовує і який ми хочемо втілити в життя, – це справа честі для кожного з нас», - підкреслила Вікторія Китайгородська.

Вона також зазначила, що такого лідера, як Геннадій Кернес, немає  в жодному місті України. За даними соціологічних досліджень, його готові підтримати близько 70% харків'ян.

«Команда Геннадія Адольфовича – це люди, небайдужі до майбутнього міста і регіону, які вже продемонстрували ефективні результати своєї роботи. Ми всі бачимо наші чисті вулиці, доглянуті сквери, велику кількість комфортних центрів надання адмінпослуг, ми бачимо, як сьогодні розвивається наша інфраструктура. І звичайно, основне наше завдання – не тільки успішний Харків, а й успішний регіон. Ми розуміємо і знаємо, як це зробити», - підсумувала Вікторія Китайгородська.