НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Альберт Кононенко ініціює питання про збільшення фінансування соціальних установ

Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко та голова фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес відвідали КНП «Обласний центр паліативної медицини "Хоспіс"», де надають допомогу сімдесяти літніми людям.

Як повідомив директор «Хоспісу» Ігор Малюкін, капітальний ремонт в установі не проводили з моменту його заснування. Серед нагальних проблем - ремонт даху, що протікає вже тривалий час.

«Своїми силами ми якось намагаємося підтримувати більш-менш нормальні умови для підопічних. Але без належного фінансування всі наші старання марні. В установі потрібно провести масштабні ремонтні роботи, - сказав Ігор Малютін. - За останні двадцять років до нас вперше приїхав представник керівництва Харківської обласної ради. Сподіваємося, що нас нарешті почують і прийдуть на допомогу».

Також в ході робочої поїздки депутати відвідали Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці, де ремонту потребують житлові корпуси. В установі постійно проживає понад 250 осіб, яким необхідний постійний сторонній догляд.

Альберт Кононенко підкреслив, що в рамках своїх повноважень розгляне можливість допомогти вирішити проблеми установ, які накопичувалися роками:

«Перед депутатським корпусом я буду ініціювати питання про збільшення фінансування подібних закладів. На жаль, для пацієнтів з невиліковними хворобами та страшними діагнозами не створені належні умови. Люди похилого віку, які пройшли довгий життєвий шлях, мають певні заслуги перед суспільством, не винні в тому, що в поважному віці опинились у складних життєвих обставинах, залишилися самотніми або важко захворіли. Вони заслуговують на те, щоб останні хвилини або роки свого життя провести в нормальних умовах. Ми не повинні закривати на ці проблеми очі, а приділити належну увагу таким людям».