Як розповіла голова комісії з питань бюджету, депутат від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Людмила Немикіна, бюджет на наступний рік збалансований: дохідна та видаткова частини прийняті в сумах 5,9 млрд грн. відповідно. Вона також зазначила, що бюджет-2021 в основному ухвалений за захищеними статтями, що дасть можливість своєчасно фінансувати бюджетну сферу та проводити соціальні виплати.
У цілому, за її словами, бюджет-2021 можна назвати соціально орієнтованим.
Вона також додала, що поки не сформований бюджет розвитку. І це питання, найімовірніше, буде вирішуватися на наступній сесії обласної ради.
«Ми сподіваємося, що до наступної сесії ми будемо розуміти свій пул можливостей, обсяг коштів, які зможемо направити на соціально-економічний розвиток, а також на фінансування програм, які вже ухвалені та будуть затверджені в подальшому для розвитку громад Харківщини», - підкреслила голова комісії.