НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Нові дитсадки та інклюзивно-ресурсний центр. Які витрати на освіту передбачає проєкт міського бюджету на 2022 рік

У проєкті бюджету Харкова на 2022 рік на розвиток освіти передбачено на 15% більше коштів, ніж у 2021 році, розповіла депутатка міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», членкиня постійної комісії з гуманітарних питань Світлана Кіриченко.

Зокрема, кошти передбачені на новий дитячий садок для дітей зі складними життєвими обставинами, який створять у Слобідському районі, у Київському відновить роботу дитсадок №277, у дитячих садках міста також відкриються 10 додаткових груп. Окрім цього, планується відкрити початкову школу при Університетському ліцеї, початкову школу № 183, дошкільний підрозділ при школі № 92 та інклюзивно-ресурсний центр на базі школи № 63. Продовжиться ремонт і переоснащення шкіл.

«Сфера освіти Харкова – приклад для всієї України. Це підтверджує й те, що цього року, у червні, у нашому місті відбулася сесія всеукраїнського форуму «Україна – 30» під керівництвом міністра освіти Сергія Шкарлета. Харків ділиться своїм досвідом на рівні регіону та на рівні країни. Дуже важливо, що міська влада активно підтримує освіту. Це підґрунтя для того, щоб учні харківських шкіл були найкращими в Україні», - наголосила вона.