НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Балаклії реставрують пам'ятник воїнам-визволителям

У дні визволення рідних міст і селищ від фашистських загарбників жителі Харківщини приходять до пам'ятників та меморіалів, щоб вшанувати героїв. Однак чимало пам'ятних місць занедбано. Так, у Балаклії потребує реставрації меморіал героям Другої світової війни, розташований у парку Соцмістечка.

На цю проблему звернули увагу активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса — Успішний Харків» і надіслали лист Балаклійському міському голові Івану Столбовому з проханням про реконструкцію.

«Незабаром Балаклія відзначатиме День визволення від фашистських загарбників. До меморіалу прийдуть нащадки тих, хто відстоював нашу з вами свободу. Нам соромно, що пам'ять про подвиг визволителів Батьківщини так занедбали», — йдеться у зверненні активістів.


Як повідомив мер Балаклії, раніше пам'ятник обслуговувався державним підприємством «Балаклійський ремонтний завод», а нещодавно міськрада прийняла монумент на свій баланс.

«Щоб якомога швидше відновити меморіал, рішенням сесії передбачено виділення коштів на ремонт. Реставраційні роботи розпочато 13 серпня», — повідомив Столбовий.


Представники «Блоку Кернеса — Успішний Харків» після завершення основних робіт проведуть біля пам'ятника толоку.

«Дуже важливо шанувати і зберігати пам'ять про воїнів-визволителів. Спільними зусиллями ми зробимо меморіал гідним місцем, де жителі Балаклії зможуть вшанувати захисників рідного краю», — зауважили активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса — Успішний Харків».

Завершити реконструкцію пам'ятника планують до 1 вересня.

Успішна Харківщина - регіон військової слави!