На цю проблему звернули увагу активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса — Успішний Харків» і надіслали лист Балаклійському міському голові Івану Столбовому з проханням про реконструкцію.
«Незабаром Балаклія відзначатиме День визволення від фашистських загарбників. До меморіалу прийдуть нащадки тих, хто відстоював нашу з вами свободу. Нам соромно, що пам'ять про подвиг визволителів Батьківщини так занедбали», — йдеться у зверненні активістів.
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-6533-4965-b361-323339613964/photo531246129673992.jpg)
Як повідомив мер Балаклії, раніше пам'ятник обслуговувався державним підприємством «Балаклійський ремонтний завод», а нещодавно міськрада прийняла монумент на свій баланс.
«Щоб якомога швидше відновити меморіал, рішенням сесії передбачено виділення коштів на ремонт. Реставраційні роботи розпочато 13 серпня», — повідомив Столбовий.
![](https://static.tildacdn.com/tild6566-3437-4439-b239-653030393631/photo531246129673992.jpg)
Представники «Блоку Кернеса — Успішний Харків» після завершення основних робіт проведуть біля пам'ятника толоку.
«Дуже важливо шанувати і зберігати пам'ять про воїнів-визволителів. Спільними зусиллями ми зробимо меморіал гідним місцем, де жителі Балаклії зможуть вшанувати захисників рідного краю», — зауважили активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса — Успішний Харків».
Завершити реконструкцію пам'ятника планують до 1 вересня.
Успішна Харківщина - регіон військової слави!