НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Відкритість, виклики, результати: Дайджест роботи Харківського міського голови Ігоря Терехова

Робота Харківського міського голови Ігоря Терехова під час війни - це виклик, який вимагає від нього багатогранного підходу та високого рівня лідерства. Здатність сприяти безпеці, єдності та відновленню міста робить мера ключовою фігурою в житті громади. Щотижня ми збираємо головні новини, щоб кожен зміг зорієнтуватись у інформаційному полі щодо діяльності мера Харкова. Вважаємо це корисним і важливим напрацюванням. Яким був перший тиждень грудня - далі у матеріалі.

День св. Миколая за новим календарем

Харківський міський голова Ігор Терехов 6 грудня привітав із Днем святого Миколая дітей. Мер поспілкувався з маленькими харків’янами, вручивши їм сподарунки.

Ігор Терехов зазначив, що тепер День святого Миколая за юліанським календарем святкують в один день із Днем Збройних Сил України. Він подякував захисникам та захисницям за те, що дають можливість збиратися городянам разом, отримувати позитивні емоції.

«Бажаю всім нам якнайшвидшої перемоги! Впевнений, що наші діти житимуть та навчатимуться у мирному українському Харкові. Хорошого настрою, міцного здоров'я та добра!» - звернувся до харків'ян міський голова.

Депутати від «Успішного Харкова» також привітали дітей зі святом. Подарунки та підтримку отримали доньки й сини загиблих військових.

Про допомогу Харкова ЗСУ

З бюджету Харківської міської територіальної громади різним підрозділам Збройних Сил України у 2023 році було перераховано 484 млн грн. Про це 6 грудня повідомив журналістам Ігор Терехов. Мер наголосив, що міська влада не збирається зменшувати обсяги допомоги українським захисникам, і на це закладені кошти в бюджеті на 2024 рік.

«Сума допомоги залежить від конкретного запиту бригади. Приміром, сьогодні ми перерахували 500 тис. грн для наших військових, бо їм потрібно було швидко придбати певне обладнання. Вранці була розмова, і зараз гроші вже перераховані», - зазначив Ігор Терехов.

Крім виділення коштів, наголосив мер, місто допомагає військовим матеріалами, а також разом із волонтерами забезпечує мобільні групи необхідним обладнанням для знищення «шахедів».

Нагородження військовослужбовців ЗСУ

Церемонія нагородження військових Збройних Сил України відбулася 6 грудня на ст. м. «Перемога». У заході взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов. Він привітав захисників з професійним святом та вручив їм медалі «За оборону міста-героя Харкова», Почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.

«Дякую кожному з вас за те, що боретеся за перемогу України та відстоюєте наше право на життя. В тому, що Харків сьогодні живе та працює, що в будинках є тепло, світло та вода, а вулицями курсує громадський транспорт, насамперед - ваша заслуга. Низький вам уклін! Ми зібралися на станції з символічною назвою «Перемога». Тому, попри всі виклики воєнного часу, продовжуємо разом робити все для перемоги України!» - зазначив Ігор Терехов.

День місцевого самоврядування в Харкові

Харківський міський голова Ігор Терехов 4 грудня взяв участь в урочистостях, присвячених Дню місцевого самоврядування. Мер вручив співробітникам адміністрацій Салтівського та Слобідського районів Подяки міського голови, зазначивши, що завдяки їхній роботі кожен харків'янин може пишатися своїм містом. А 6 грудня мер подякував працівникам органів місцевого самоврядування Шевченківського та Індустріального районів за злагоджену та ефективну роботу й також вручив їм нагороди.

«Ви займаєтеся абсолютно всіма напрямками життєзабезпечення, і завдяки вашій роботі місто сьогодні живе та розвивається. Так, важко, але всі ми розуміємо, заради чого працюємо та відновлюємо Харків», - зазначив Ігор Терехов.