НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ольга Деменко: Дотримання заходів безпеки у закладах освіти під час пандемії повністю лягло на плечі міста

У зв’язку з введенням більш жорстких карантинних обмежень у Харкові осінні канікули у школах розпочалися раніше. Діти відпочиватимуть з 19 жовтня до 1 листопада. Про це розповіла директор Департаменту освіти міської ради та кандидат у депутати Харківської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Ольга Деменко в ефірі програми «Пряма мова» на «7 каналі».

За її словами, переводити школярів на дистанційне навчання не планують, бо через нього учні значно погіршать рівень своїх знань – це засвідчив весняний досвід. Для початкової школи дистанційна форма взагалі неефективна, бо формування навичок дитини, її творчих здібностей та лідерських якостей має відбуватися в колективі.

Вона зауважила, шо в закладах освіти Харкова суворо дотримуються заходів безпеки. Це масковий режим, мінімізація контактів дітей з іншими класами, дезінфекція приміщень.

«Харків - єдине місто, в якому всі школи обробляють спецрозчином. Бригада приїжджає в школу, з 5 години вечора до 4-ї ранку обробляє школи спеціальним дезінфікуючим розчином. Наразі ми вже двічі обробили всі школи міста. Дана робота буде продовжена після завершення канікул», - підкреслила Ольга Деменко.

При цьому вся робота з протидії розповсюдження інфекцій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах лягла на плечі міста. Держава у багатьох нагальних питаннях залишилася осторонь.

«Якщо потрібно, звертаємося до Харківської міської ради за додатковим виділенням коштів, тому що фінансування протиепідемічних заходів повністю лягло на плечі міської ради. Нам вдалося впоратися із забезпеченням навчальних закладів усім необхідним», - підсумувала Ольга Деменко.