Тут уже замінили комунікації холодного та гарячого водопостачання, відремонтували тротуари, внутрішньоквартальну дорогу, виїзди на вулиці Сумгаїтську та Дерев'янка, а також обладнали місця для паркування.
У самому будинку відремонтовано під'їзди №1 та 4, які потребували ремонту. У всіх під'їздах замінено вікна на металопластикові. Оновлено усі вхідні групи будинку.
Наразі триває реконструкція дитячого майданчика біля будинків № 13 та 15 по вулиці Старицького.
![](https://static.tildacdn.com/tild6439-3631-4761-a561-373539376562/247233428_4668081396.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3536-4136-a130-393164316432/247450349_4668080886.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-6233-4837-a332-323461636435/photo546100190744842.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3434-4138-a664-373239346466/photo546100190744842.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3532-6435-4565-b530-323762346137/photo546100190744842.jpg)