НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук привітав борівчан з Новим роком

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», Герой України Віктор Остапчук за запрошенням Борівського селищного голови Олександра Тертишного взяв участь в урочистому заході в місцевому Палаці культури. Віктор Миколайович привітав борівчан з Новим Роком і Різдвом Христовим, коротко підбив підсумки минулого року та окреслив пріоритети співпраці на 2022-й.

«Традиційно буду приділяти головну увагу речам, які мають велике значення для кожної людини, кожної громади Борівщини: медицині, освіті, екології», - зазначив Віктор Остапчук, нагадавши, зокрема, про заключення договорів з обласними лікарнями, яке відбулося днями. В рамках цих угод відроджується робота виїзних медичних бригад з провідних фахівців обласних лікарень, які будуть безкоштовно консультувати мешканців найвіддаленіших населених пунктів Борівщини.

Крім того, перед святковим концертом в Боровій Віктор Остапчук побував в дитячому садочку села Піски-Радьківські, над яким він шефствує багато років. Привітавши малят та педагогічний колектив зі святами, Віктор Миколайович вручив всім солодкі подарунки.