НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Проблеми будемо вирішувати разом: Сергій Чернов провів прийом громадян на Харківщині

Для команди«Успішного Харкова» взаємодія з громадянами завжди має найвищий пріоритет. Це не тільки зобов'язання перед нашими виборцями, але й можливість дізнатися про думки, реальні проблеми людей сьогодні. Ми ведемо прийми, спілкуємось у соціальних мережах, тримаємо зв’язок в критичних ситуаціях, розуміючи, що так підвищуємо рівень довіри до влади.

Депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Сергій Чернов нещодавно провів прийом громадян, вислухавши мешканців Красноградщини.

«Пройшов черговий прийом громадян на Харківщині. Традиційно всі проблеми та заплановані заходи будемо вирішувати й реалізовувати разом», - зазначив депутат.

Під час прийому він вислухав заяви та пропозиції громадян, надав необхідні консультації з різних питань. Депутат виявив уважність та розуміння до проблем своїх виборців, пообіцівши вжити необхідних заходів для їхнього вирішення.
Крім того, Сергій Чернов зустрівся з захисниками України та відвідав один із найстаріших музейних закладів регіону.

«Спілкувався з працівниками Красноградського краєзнавчого музею ім. Мартиновича, якому 102 роки. Оглянув виставку земляків -художників Наталії та Василя Скринника, Михайла Ткаченка, Олександра Володченка, Володимира Красюка. Завжди отримуєш насолоду поруч із роботами талановитих митців. Низький уклін нашим захисникам, щира вдячність усім, хто їм допомагає, слова подяки директору музею Наталії Швець та працівникам музею, волонтерам», - поділився депутат.