НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харківщина має активніше відстоювати свої інтереси на державному рівні. Кирило Кернес

Відбулося засідання Комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Харківської обласної ради.

Як розповів член комісії, голова партійної фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» Кирило Кернес, серед пріоритетних тем засідання були бюджетні питання. Зокрема, депутати обговорили внесення змін до бюджету на поточний рік, а також проєкт бюджету на 2022 рік.

Він зазначив, що наразі ситуація така, за якої регіон щороку зменшує бюджет розвитку, віддаючи кошти на фінансування державних повноважень.

«Як приклад, ситуація зі сферою медицини. Наступного року регіон планує збільшити фінансування сфери медицини за рахунок обласного бюджету. Але йдеться не про інфраструктурні об'єкти, а про видатки на захищені статті. У зв'язку із необхідністю передбачити здорожчання комунальних послуг і планове зростання зарплатні. Тобто, на перелік видатків, що належать до компетенції держави», - пояснив голова фракції.

За його словами, такий шлях веде до згортання власних будівельних ініціатив, важливих проєктів і соціально значущих справ.

«Цей шлях не для регіону-лідера. Отже, потреби Харківщини потрібно захищати ефективніше. Тому усі члени комісії погодилися з тим, що Харківщина має активніше відстоювати свої інтереси на державному рівні» - резюмував Кирило Кернес.