НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати «Успішного Харкова» вшанували пам'ять полеглих захисників України

Шанування пам'яті полеглих захисників відображає визнання їхньої жертви та відданість ідеалам і цінностям, за які вони боролися. Це прояв поваги до тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну, її свободу та незалежність. У вівторок, 29 серпня, депутати фракції «Успішного Харкова» разом з Харківським міським головою Ігорем Тереховим та родичами загиблих військових вшанували пам'ять полеглих за Україну захисників на Алеї Слави 18-го кладовища. Там пройшла і панахида за загиблими.

Захід відвідали Неллі Казанжиєва, Тетяна Цибульник, Світлана Горбунова-Рубан, Неллі Цибульник, Тетяна Мироненко, Олександр Новак, Володимир Котковський, Ганна Головчанська, Євгеній Водовозов, Олексій Топчій.

«Шануючи загиблих захисників і захисниць України, кожен із нас повинен пообіцяти собі, що їхні жертви не будуть марними. Що ми всі будемо вічно берегти пам’ять про них і домагатися справедливого покарання для кожного винного у тому, що наші захисники і захисниці більше не з нами. Герої не вмирають», - прокоментував Ігор Терехов.

«Повномасштабним вторгненням росії 24 лютого 2022-го розпочався героїчний опір українського народу за свободу і право жити в незалежній державі. Найкращі сини та доньки за покликом серця стали на оборону нашої землі, взявши до рук зброю. Безкомпромісно й запекло вони виборювали для нас та прийдешніх поколінь право на вільне життя у вільній країні. Пам'ятаємо кожного, хто поклав своє життя у визвольній боротьбі! Слава Україні!» - зауважила Неллі Цибульник.

«Вшанували пам'ять загиблих героїв - хлопців та дівчат, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну. Це дуже страшне місце. Коли ти усвідомлюєш, скільки молодих людей, чиїсь діти, брати, батьки, які мали все життя попереду, віддали це життя за нас, за наше майбутнє, стає боляче. Дуже важливо зберегти пам'ять про них і зробити все, щоб жертв у нинішній жахливій війні було якнайменше. Вічна та вдячна пам'ять героям», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

«Герої не вмирають! Вони навічно залишаються в наших серцях і пам‘яті. Схиляємо голови перед близькими та рідними кожного захисника і захисниці, в пошані до кожного нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Слава Україні! Слава Героям України!» - поділився Олексій Топчій.
Довідка. День пам'яті захисників України був заснований в 2019 році за указом президента Володимира Зеленського. Дата обрана в пам'ять про Іловайську трагедію 2014 року.