НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: «Блок Кернеса - Успішний Харків» готовий працювати з будь-якими партіями для динамічного конструктивного розвитку Харкова й області

Партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» готова домовлятися про конструктивну спільну роботу з іншими політичними силами, які увійшли до Харківської міської та обласної рад.

«Виборча кампанія завершилася. Я вважаю, що всім партіям час закопати сокиру війни і почати працювати для людей. Адже виборці голосували за тих, хто повинен працювати на місцях, хто відповідає за подачу тепла в житлові будинки й об'єкти інфраструктури, водопостачання, вивезення сміття, забезпечення комфорту для людей. Нам потрібно приступити до роботи, щоб виправдати довіру харків'ян і жителів області», - акцентував Ігор Терехов.

Він також зазначив, що «Блок Кернеса - Успішний Харків» готовий до діалогу абсолютно з усіма політичними партіями, в тому числі з представниками «Опозиційної платформи - «За життя» та «Блоку Світличної «Разом!».

«Сьогодні для нас немає союзників або опонентів. Є партії, з якими ми готові вести діалог і спільно працювати в подальшому, але тільки на умовах динамічного конструктивного розвитку міста Харкова та всієї Харківської області», - підкреслив перший віце-мер.