НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Геннадія Кернеса підтверджено COVID-19. Мер подякував харків’янам за підтримку і закликав не вірити чуткам

Харківський міський голова Геннадій Кернес перебуває на лікуванні у міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 з діагнозом COVID-19.

Вірус викликав двобічну пневмонію, але ситуація контрольована: мер не підключений до апарату штучної вентиляції легень. Питання про лікування за кордоном не розглядається. Міського голову лікують харківські фахівці.

Інформація про нібито критичний стан Геннадія Кернеса, яка останніми днями шириться в соціальних мережах та багатьох ЗМІ, не відповідає дійсності. Ми розцінюємо її як інсинуації політичних опонентів і ще раз закликаємо не вірити фейкам.

Сьогодні Геннадій Кернес особисто звернувся до харків’ян через свій Телеграм-канал. Мер спростував чутки і подякував містянам за підтримку.

«Щиро дякую всім, хто зателефонував, написав, передав побажання здоров'я! І дякую, що не вірите чуткам. У Харкові в мене є уся необхідна допомога, поруч родина, команда, я впевнений, що скоро піду на поправку. Всі плани в силі, не вперше я спираюся на довіру харків'ян і відчуваю вашу підтримку. Дякую! Разом ми сила!» - написав мер.