НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Офіційна заява

Політична партія «Блок Кернеса – Успішний Харків» та Харківська міська рада з усією відповідальністю заявляють: загрози життєдіяльності і працездатності міського голови Геннадія Кернеса немає.

Хвиля чуток про його нібито смерть, яка накрила вчора ввечері харківські пабліки та соцмережі, - не більше, ніж фейк, виготовленням і розповсюдженням якого займаються політичні опоненти чинного мера, в тому числі й ті, хто конкурує з ним за посаду міського голови на майбутніх виборах.

Геннадій Кернес проходить лікування у берлінській клініці «Шаріте». Відділення, в якому знаходиться Харківський міський голова, має чіткий регламент своєї роботи, який не передбачає у пацієнта і тих, хто його відвідує, ніяких гаджетів. Саме цим пояснюється відсутність будь-якого відеозвернення Геннадія Кернеса до городян.

Кілька днів тому професор клініки Норберт Сутторп дав офіційні роз'яснення щодо здоров'я Геннадія Кернеса. «Він прогресує з кожним днем, і ми сподіваємося на його повне одужання», - сказано в офіційному листі професора.

Акцентуємо увагу на тому, що клініка «Шаріте» є одним з кращих лікувальних закладів світу, яке ніколи не ставить свою репутацію під удар приховуванням або фальсифікацією інформації про здоров'я свого пацієнта.

Закликаємо всіх харків'ян, представників ЗМІ та адміністраторів пабліків у соцмережах не поширювати фейки про здоров'я Геннадія Кернеса.