НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати облради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» отримали державні нагороди

Депутати Харківської обласної ради Володимир Бабаєв, Марія Сухонос і Валерій Шеветовський стали лауреатами щорічної Державної премії України в галузі науки і техніки. Згідно з указом Президента України, вони удостоєні нагороди за роботу «Прогресивні будівельні конструктивні системи і технології їх зведення».

Як розповів депутат обласної ради, ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова Володимир Бабаєв, колектив вишу працював над цією темою тривалий час.

«Я почав працювати в цьому напрямку ще на посаді головного інженера домобудівного комбінату. Робота дуже складна, серйозна, вона велася кілька десятиліть. Мене тішить те, що ми подали її від імені колективу університету. Зазначу, що вперше в історії нашого вишу група вчених подала роботу на здобуття державної премії в галузі науки і техніки разом з колегами, з якими ми працюємо в інших організаціях. Безумовно, це велике визнання нашої роботи, але найголовніше - це визнання діяльності проектних, будівельних організацій, вчених. Адже за останні 9 років жодної премії в галузі будівництва не було присуджено на рівні держави. Наукова робота у виші триває, і я впевнений, що це не остання пропозиція від нашого університету для отримання державних премій і в області архітектури, і в області науки і техніки», - підкреслив він.