НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ремонт доріг і під’їздів, реалізація благодійних та екологічних проєктів. Тетяна Столяренко відзвітувала перед виборцями

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко прозвітувала перед виборцями.


Протягом 2021 року вона провела 25 особистих прийомів, також була задіяна у різних екологічних та благодійних проєктах, активно працювала у галузі гендерної політики.

Кошти, що передбачені на виконання наказів виборців (500 тис. грн), депутатка направила на проведення ремонтних робіт у багатоквартирних житлових будинках Московського району.


Поточний ремонт вхідних груп виконано у будинках по вул. Світлій 49-Б (під’їзди №1, 3), 49-А (під’їзди №4, 6), 27-Б (4-й під’їзд), вул. Героїв Праці 47-Б (під’їзди №6, 7), вул. Бучми 44 (під’їзди №2, 6), відремонтували покрівлю по пр. Тракторобудівників 130-Б (під’їзд №4), рельєфні сходи по вул. Валентинівський, 56.


«За зверненнями мешканців також виконувалися ремонти на прибудинкових територіях, ремонти міжквартальних доріг вул. Бучми, 32, Академіка Павлова, 30. Наразі триває ремонт дороги вздовж будинків по вулиці Гарібальді 7, 7-А», - розповіла Тетяна Столяренко.


Окрім того, за підтримки благодійного фонду «Нетворк Оф керінг», а також інших меценатів у Харкові та області було проведено чимало благодійних акцій. Серед основних напрямів – підтримка інклюзивних проєктів ветеранських організацій, робота з дітьми, що потребують спеціалізованої допомоги, захист жінок, які постраждали від домашнього насильства тощо.


Серед напрацювань минулого року Тетяна Столяренко також відокремила впровадження екологічних ініціатив у місті та області.


«У 2021 році вдалося створити екологічний бренд «Чиста Слобожанщина», який єднає екологічні проєкти усього регіону. Було проведено Всесвітній день чистоти, у якому я брала участь як амбасадор.Також протягом усього року проводилася активна робота із запобігання та розкриття злочинів в екологічній сфері. За допомогою правоохоронців, активної громадськості, представників екоінспекції було вирішено чимало екологічних проблем. Наприкінці минулого року також розпочав роботу штаб громадських інспекторів з охорони довкілля при Державній екологічній інспекції України у Харківській області, який вже провів кілька нарад та розпочав співпрацю з громадами області», - зазначила депутатка.