НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі відбувся траурний реквієм до 35-х роковин Чорнобильської трагедії

У парку Машинобудівників відбувся мітинг-реквієм, приурочений до 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. У траурних заходах взяли участь представники активу Слобідського району, депутати міської та обласної рад від «Блоку Кернеса - Успішний Харків», ліквідатори аварії на ЧАЕС та їхні родичі.

Від імені секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова до учасників заходу звернулась заступниця голови адміністрації Слобідського району Світлана Лещенко.
«Низько вклоняємося вам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров'я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки вибуху. Дякуємо вам за відвагу та мужність. Ви - герої нашого часу. І ми не маємо права забувати, що ті, хто врятував нас, живуть поруч з нами», - зазначила Світлана Лещенко.

За особисту мужність, самовідданість, активну громадську діяльність активісти-чорнобильці були нагороджені Почесними грамотами Слобідського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міста Харкова.

Окрім того, напередодні 35-х роковин Чорнобильської трагедії представники адміністрації Слобідського району відвідали ліквідаторів які, втративши здоров’я, перебувають у тяжкому фізичному стані. Їм вручили пам’ятні нагороди та подарунки.

Усі заходи відбувалися з дотриманням карантинних вимог.