![](https://static.tildacdn.com/tild3739-3461-4239-a331-386236336339/2.jpg)
Школярам показали «7 чудес Харкова». Зокрема, хлопці та дівчата змогли побачити архітектуру й оздоблення площі Конституції, будівлю Держпрому, оцінити красу та доглянутість саду Шевченка, парку Горького, скверу Стрілки та інших об'єктів.
Таку екскурсію для учнів шкіл провели вперше, розповіли представники політичної сили.
![](https://static.tildacdn.com/tild3836-3664-4832-b363-396134623261/1.jpg)
«Ми вперше запросили діток на таку екскурсію. Школярі побачили красиве місто Харків, познайомилися з його архітектурою, змогли культурно відпочити. І, головне, залишилися дуже задоволеними. Ми будемо організовувати такі екскурсії для школярів із різних районів Харківської області», - розповів активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Максим Геков.